Urodzinowa niespodzianka!

Jedną z aktywności naszego Stowarzyszenia są cykliczne wyjścia dzieci autystycznych wraz z opiekunami na mecze piłkarskie odbywające się w naszym mieście. Atrakcja ta cieszy się wielkim powodzeniem wśród dzieci – kibicowanie na trybunach sprawia im wiele radości i satysfakcji. Jest też wspaniałym oderwaniem od częstych i męczących terapii.

Pośród wielu fanów klub piłkarski Chrobry Głogów ma wyjątkowego, oddanego kibica. Podopieczny naszego stowarzyszenia – Bartuś, 20 marca kończył 9 lat. Chrobry Głogów to jego wielka miłość. Dzięki zaangażowaniu Pani Justyny Pieniążek i Pani Marty Dytwińskiej – Gawrońskiej udało się zorganizować dla Bartusia wspaniała urodzinową niespodziankę. Na jego przyjęcie urodzinowe zawitali goście, których chłopczyk zupełnie się nie spodziewał – piłkarze Chrobrego Głogów! Radość Bartusia była ogromna, co zostało uwiecznione w reportażu telewizji CHROBRY TV.

Wspaniałym piłkarzom – za ich otwarte serca, poświęcenie swojego cennego czasu i wielką niespodziankę – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY – w imieniu swoim i rodziców Bartusia.

Dziękujemy również Pani Justynie Pieniążek i Pani Marcie Dytwińskiej-Gawrońskiej za głowy pełne wspaniałych pomysł i odwagę, by spełniać marzenia, a w szczególności marzenia dzieci z autyzmem!

Miło nam poinformować, że o naszej akcji informowały również inne media o zasięgu ogólnopolskim, a piłkarze Chrobrego Głogów stawiani byli za wzór do naśladowania dla innych klubów sportowych.

Poniżej fotorelacja – źródło zdjęć: Chrobry Głogów

Dodał: admin w dniu 26-03-2017 Opublikowano w kategorii Aktualności