Posadzki

Dziś nasza siedziba przechodzi największą po kładzeniu tynków metamorfozę – wylane zostały posadzki! Bardzo się cieszymy i oddychamy z ulgą, bo to kolejny wielki krok na drodze do otwarcia. Choć za nami wiele przykrych niespodzianek związanych z remontem, dużo nerwów i niewiadomych, nareszcie udało nam się zrealizować ten ważny punkt na drodze do powstania ośrodka dla dzieci z autyzmem w Głogowie.

Nie było by to możliwe, gdyby nie Czterech Anonimowych Bohaterów, którzy nie dość, że za darmo wykonali cała ciężką pracę, to zapewnili na własny koszt wszystkie potrzebne materiały! Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!!!! Okazane dobro do Was powróci Panowie 🙂 Na dodatek nasze Dobre Dusze chcą pozostać anonimowe i oczywiście szanujemy ich decyzję 🙂

 

Gdy posadzki wyschną, pozostanie nam wstawienie ścianek działowych, malowanie, kładzenie paneli i kafelków, zakup i montaż wyposażenia, prace wykończeniowe czyli… ogrom pracy! Ale Przystań dzięki tynkom i posadzkom nareszcie zaczyna wyglądać przyzwoicie i to daje nam siły i zapał do dalszej pracy!

Nie poddamy się!

Dodał: admin w dniu 28-10-2017 Opublikowano w kategorii Aktualności