Dzień Autyzmu 2020

Szanowni Państwo, mieliśmy wielkie plany dotyczące tego ważnego dla nas święta. Niestety, pandemia korona wirusa pokrzyżowała wszystkie nasze plany. W zaistniałej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak włączyć się wirtualnie w obchody tego ważnego dla nas dnia!

Wszystkim osobom dotkniętych autyzmem, ich bliskim i opiekunom, terapeutom i nauczycielom z nimi pracującymi życzymy wytrwałości, pogody ducha, umiejętności dostrzegania piękna i radości nawet w najtrudniejszych chwilach, a przede wszystkim ZDROWIA.

Przed nami jeszcze wiele, wiele Dni Autyzmu i zapewniamy, że nie zabraknie nam sił i pomysłów do ich realizacji w kolejnych latach.

Tymczasem dokładamy swoją cegiełkę do dzisiejszego dnia. Dzięki uprzejmości TV MASTER zapraszamy Państwa na niezwykły spektakl, który odbył się w naszym mieście trzy lata temu, z okazji Dnia Autyzmu 2017. Role swojego życia zagrały w nim znane i lubiane postacie z naszego miasta m.in. prezydent Rafael Rokaszewicz, starosta Jarosław Dudkowiak i prezes Niebieskiej Przystani Justyna Pieniążek. Sala pękała w szwach i wiele osób nie mogło zobaczyć tego niezwykłego show na żywo. teraz jest okazja! Serdecznie zapraszamy!

Kopciuszek – link TUTAJ.

 

Dodał: admin w dniu 02-04-2020 Opublikowano w kategorii Aktualności